Adsense İle Web Sitenden Para Kazan.!

Merhaba Ek Gelirin.Com Ziyaretçileri.

 

Bu Gün Sizlere Blog Sayfası Kurarak İnternetten Para Kazanma anlatacağım.

 

Blog Sayfası kurarak Adsense reklamlarından para kazanabilirsiniz. Bunun için gerekli olan bir adet blog sayfasıdır. Kurmuş olduğunuz bu blog sayfasında ister kişisel ister sosyal özgün yazılarınızı paylarak sitenize gelen ziyeretçilerden para kazanabilirsiniz.

 

Adsense ile para kazanmak.?

Adsense ile para kazanmak için yazımızın başında belirttiğim gibi bir blog sayfası ihtiyacınız var. Kurduğunuz bu blog sayfasında tamamen kendinize özgün makale paylaşarak interentten para kazanabilirsiniz.

 

Adsense den nasıl para kazanılır .?

Google Adsenseye üye olmak için ilk olarak gerekli  bir kaç şartlar var bu şartları karşıladığınız taktirde Adsense den reklam alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Adsenseden aldığınız reklamları sitenize giren ziyaretçiler her tıklamasından siz belirli bir miktar para kazanabilirsiniz. Bunun için sitenizde ilgi çekici net şeffaf anlaşılır yazılar paylaşmış olmanız gerekmekte. Adsense  şeffaflığa gerçekten önem verir. Adsense den web sitesinde kopya içerik / telif hakkı olan görsel metin video bulunduran kişiler kesinlikle para kazanamaz. Para kazanmak için paylaştığınız yazıların tamamı size ait olmalı ve başka yerden yazı almak zorunda kaldıgınızda kaynak göstermiş olmalısınız. Web sitenizde video / resime yer verdiğiniz kadar metin yazılarına da yer vermeniz gerekmekte. Sonuç itibarı ile adsense sitenizdeki arama terimlerine göre reklam belirler bu sayede sitenize giren kullanıcılara kullanıcı odaklı reklamlar gösterir. Buna bağlı olarak da kazançlarınız artar.

 

Blog Sayfası Kurarak İnternetten Para Kazanmanın bir kaç yolu vardır bunların ilk başında blogger gelir.

 

web site kurarak internetten para kazanma

Blogger Google nin siz kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmeti Kullanmak için ilk olarak bir blogger hesabı olusturmanız gerekmekte. Blogger hesabnızı olusturdukdan sonra Google nin size sunmuş olduğu binlerce tema arasından en beğendiğinizi seçerek yazılarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz. Adsense den para kazanmayı blogger da açmak için sol menüden ayarlar menüsüne göz atmanız gerekecek.

 

Blog Sayları Arasında Birde WordPress Var En Yaygın Olarak Kullanılan WordPressdir.

 

web site kurarak internetten para kazanma

 

WordPress nedir .?

WordPress aynı blogger gibi size sunulan ücretsiz bir uygulamadır.Bir  wordpress blog uygulaması kurarak hemen yazılarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz. Uygulamada çoklu dil seçeneği ile istediğiniz dili kullanabilirsiniz. Gelişmiş ve kolay admin paneli sayesinde binlerce ücretsiz temayla zevkinize en uygun temayı belirleyip interentten para kazanma yı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir