Yemek Yaparak Para Kazanın.

Merhaba Hanımlar.

 

Büyük şehirlerin verdiği zorluklardan kurtulmak için , ay sonu geldiğinde okul masrafı kira , fatura derken eşinizin sıkışmasını az da olsa önleyeceğiniz bir kaç iş fikrim var sizlere.

Sizlere vereceğim bu fikirler sayesinde sıkı çalısırsanız ayda nereden baksanız 250-450 TL Arasında bir ek gelir elde edebilir ayrıca evinizde çocuğunuza da zaman ayırabilirsiniz. Bir çok hanımlarımız çocuğundan dolayı her hangi bir kurumda işe giremiyor çünkü işe girdiğinde çocuğuna zaman ayıramayacak onunla ilgilenemeyecek. Hal böyle olunca evde tek çalışan Erkek koca olunca da bir çok masrafdan bir hayli kısmak zorunda kalıyorsunuz ve kısmanıza rağmen hale ay sonu ödeyemediğiniz borclar kalıyor. Sizlere vereceğim bu fikirler sayesinde evde oturup arkadaşlarınızla komşularınızla beraber evden çalışarak para kazanabiliceksiniz.

Evde oturarak ek gelir elde  edebiliceğiniz bir kaç iş fikri aşağıda sıralandığı gibidir.

 

El marifetinizi sergileyin.

evden çalışarak para kazanma yolları evden calısarak nasıl ek gelir elde edilir.

 

Evde bütün hanımlarızın yaparken en çok zevk aldığı şey Pasa Börek Tatlıdır. Peki bu zevkinizi neden kazanca dönüştürmüyorsunuz.?

 

Yaşadığınız il / ilçede muhtemelen pastahane fırın vardır. Bu fırınlarla anlaşıp evde yapmış olduğunuz Pasta Kek Börek Tatlı tarzı mutfak ürünlerinizi bu fırınlar da fırıncıya ufak bir ücret karşlığında sattırabilirsiniz. Bu sayede zevkiniz kazanca dönüşür. Bilmenizi isterim ev poğaçası , el börekleri , el tatlıları şuan Türkiyede en çok tercih edilen yeme içme ürünlerindendir. Neden .? Çünkü elde yapılan tatlıların böreklerin pastaların makinada yapılan lar kadar tadı iyi olmaz.  Bu nedenle insanlar genellikle ev yemeklerini tercih ederler. Evde yaptığınız bu tür tatlı pasta vb.. mutfak ürünlerini satarak hem evinize ek gelir elde edebilirsiniz hem de yaparken zevk aldığınız şeyi yani Mutfağı her zaman yapmış olursunuz. Bu sayede evinize ortalama aylık 400-500 TL kadar ek gelir elde etmiş olursunuz.

 

El Marifetlerinizi Sergileyerek Ev Yemekleri Yapın.

 

ev hanımlarına özgün iş fikirleri

 

Evet sevgili hanımlar. Ev Yemekleri Yaparak Evden Para Kazanmak görüldüğü gibi zor bir iş değil.! Eğer eliniz marifetliyse ve yemeklerinize güveniyorsanız yapmanız gereken şey belli. Çevrenizdeki her hangi bir lokantayla anlaşabilirsiniz. Yaptığınız anlaşmayla siz günlük 3-5 çeşit yemek yaparak ve her yemekten 5-10 Kilo kadar yaparak bu yaptığınız yemekleri lokantalara satabilirsiniz. Lokantalar da her zaman ev yemekleri tercih edildiğini unutmayın. 10 Kilo bir bulgur pilavın maliyeti size 2.5 3 Kilo bulgur ve 2 – 3 litre su olacaktır. Bu vermiş olduğum en basit örneklerden birisidir. evinizden kuru fasulye pilav dolma sarma köfte yaparak çevrenizdeki lokantalara ufak bir ücret karşılığı satabilir ve evinize aylık hemen hemen ortalama 250 – 500  TL Arası ek gelir edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu ek gelir sayesinde hem evinize zaman ayırmış olursunuz hemde eşinize yardımcı olmuş olursunuz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir