Pul Boncuk İşi

Merhaba Değerli Ek Gelirin Bayan Okurları.

 

Bu gün sizlere evden oturarak nasıl ek gelir elde edilir onu anlatacağım.

Yazımıza başlamadan önce sizlere hanımlar neden ek gelir ihtiyacı duyar biraz ondan bahsedeyim.

Bildiğiniz gibi günümüzde yaşam şartları gerçekten de cok zorlaştı. Ev kirası elektrik su doğalgaz faturası yeme içme çocuk varsa okul masrafı vs… Ve evde çalışan tek koca olunca bu giderlerin kimi zaman hepsine yetişmek mümkün olmuyor durum öyle bir hal alıyor ki insanlar ek gelir arayışına giriyor… İşte tam olarak da burada hanımlar için evde oturarak yapılacaklar işleri listeledik , size hangisi kolay gelirse ' ki paylaştığımız işlerin hemen hemen hepsi yapması gerçekten de kolay istediğiniz seçip ipin ucunu bir yerden tutarak eşinize yardımcı olabilirsiniz. Anlatacağım bu iş fikirleriyle aylık nereden baksanız ortalama 250 – 500 TL Arası bir ek gelir elde edebiliceksiniz.

 

Hanımlara Pul Boncuk İşi.

pul boncuk işiyle ek gelir elde etme

 

Evet hanımlar El işi örgü hemen hemen her kadınımızın elinden rahatlıkla gelen bir iştir. Peki bu hünerinizi neden kazanca dönüştürmüyorsunuz.?

Yapmanız gereken şey oldukça basit , çevrenizde "Evlere El İşi Verilir" tabelasını kesinlikle görmüşşünüzdür. Hiç merak edip sormadınız mı "Evlere El İşi Verilir" ne demektir.? Eğer merak edip sormadıysanız ben size biraz konu hakkında bilgi vereyim. Bildiğiniz gibi allı pullu giyisiler son dönemde gerçekten de çok moda olmaya başladı. Peki hiç düşündünüz mü üzerindeki alları pulları makina mı yapıyor diye. Eğer şimdi düşünmeye başladıysanız ben cevap vereyim tabiiki hayır. O Desenleri sizler gibi evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen bayanlarımızın el emeği göz nuru. Ve her bir işledikleri boncuklardan nereden baksanız 1.5 – 2.5 TL para alıyorlar. İlk bakışta gözünüze zor görünebilir , ama eliniz alıştıkdan sonra gerçekten de hiç bu kadar kolay para kazanma olduğunu düşünmemiştim diyeceksiniz. O şekilde bir Pul Boncuk İşini bir bayanımız yaklaşık olarak en fazla 1 saatte tamamlar. Bu da saate 2.5 TL para yapar. Akşama kadar 10 tane bitirseniz günde 25 TL para yapar. Zaten kullandığınız ipi boncuğu vs.. Size işi veren firma temin ediyor. Sizin kazandığınız tamamen size kaar kalıyor. Birde şu şekilde düşünün evde çay günleri kısır günler yaptığınız komşularınız size çay içmeye geldiğinde boş mu durucak ? Tabiiki hayır  sizden görüp oda 1 2 tane iş işleyip bitirse 5 TL komşun sayesinde kazanırsın , peki size kısır günlerinde veya çay günlerinde nereden baksanız binanızda mahallenizde bulunan komşularınızdan en az 10 kişi gelir. her komşunuz en azından 1 tane işlese zaten sohbet muhabbet çay kek pasta derken 2-3 ü bulur bitirmesi biz 2 den hesaplayalım 10 tane komşunuz sayesinde 25 TL siz kendi ördüklerinizden 50 TL komşularınızın ördüklerinden kazanabilirsiniz. Tabi bunlar tamamen ortalama rakamlar. Eğer sıkı çalışırsanız gerçekten de eşinizin maaşının yarısı kadar evinize ek gelir de bulunabilirsiniz.

 

Evet hanımlar Pul Boncuk İş Fikirleri yazımızın sonuna geldik. Eğer atladığım bir yer varsa veya yanlış bir anlatımım olduysa yorum olarak belirtin düzelteyim. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle Herkese bol kazançlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir