Güzellik Ürünü Satarak Ek Gelir Elde Etme

Merhaba Genç Ek Gelirin Bayan Okurları.

Bu gün siz değerli öğrenci kızlarımıza çok güzel bir iş fikri paylaşıcam. Siz kızlar güzellik malzemelerine servet ödüyorsunuz bunun farkındayım. Peki neden bu güzellik malzemelerini satmıyorsunuz.?

 

Evet kızlar , Adını veripde reklam yapmak istemediğim binlerce güzellik malzmesi markaları var. Ve bu markalar kimi zaman kampanyalar çıkarıyor örneğin , 10 adet göz kalemi alana 2 adet göz kalemi hediye veya 20 adet ruj alana % 30 40 a varan indirimler gibisine. Bu tür kampanyalar başlatığıldığında hemen bir miktar alıp fiyatları geri eski haline geldiğinde okulda kız arkadaşlarınıza 2-3 tl altına satarak çok ciddi kaarlar elde edebilirsiniz. Bu sayede okul harçlarınızı çıkarabilir ve ailenize fazla yük olmazsınız.

Bunun yanı sıra mesela 100 tl ye aldığınız güzellik ürünlerini bazen 1 defa kullanırsınız fakat rengini beğenmezsiniz , veya görünüşü hoşunuza gitmez ve bunu atarsınız rafa orada yıllarca bekler , ama siz bunları aynı şekilde (Kullanılmış Olduğunu Belirterek) 3-5 TL altına satabilirsiniz ve bu sayede hem masraflarınızın size geri dönüşü olur hemde eşiniz dostunuz bir ürüne yüzlerce lira vermek yerine bir miktar daha makul fiyata sahip olmuş olur.

Ayrıca belirli marka güzellik ürünleri satan firmalar dan katalog alarak okulda , toplantılar da çay günlerinde sınıf arkadaşlarınıza bu şekilde ürünler satarak hem sattığınız kişiden kaar payı alırsınız hemde size katalogu veren firmadan komisyon alırsınız ve bu sayede az da olsa ek gelir elde edersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir